Lista produktów marki Vileda

Firma Vileda obecna jest na polskim rynku od niemal 3 dekad. Przez cały okres swojego trwania dostarcza do domów sprawdzone rozwiązania ułatwiające sprzątanie oraz dbanie o swój dom. Marka oferuje bogatą ofertę ściereczek, zmywaków, rękawiczek oraz mopów które stale udoskonalają by zapewnić klientowi najlepszą jakość w najniższej cenie.

Obecnie Marka Vileda jest częścią koncernu Freudenberg i pod jego przewodnictwem zdobywa kolejne rynki by dostarczać swoje produkty klientom na całym świecie.

Vileda to marka produkująca akcesoria i narzędzia czyszczące do użytku domowego oraz komercyjnego. Oferta firmy Vileda obejmuje między innymi:

1.         Mopy i wiadra - w ofercie znajdują się mopy klasyczne, mopy z mikrofibry, mopy z ściągaczem, mopy z wiadrem z wyciskaczem i wiele innych.

1.         Ściereczki - firma Vileda produkuje różnego rodzaju ściereczki, w tym ściereczki z mikrofibry, ściereczki do mycia okien, ściereczki antybakteryjne i wiele innych.

2.         Szczotki i miotły - w ofercie znajdują się między innymi miotły z włókna naturalnego, miotły z tworzywa sztucznego, szczotki do mycia podłóg, szczotki do mycia WC i wiele innych.

3.         Ścierki do kurzu - firma Vileda oferuje wiele różnych rodzajów ścierki do kurzu, w tym ściereczki z mikrofibry i ściereczki elektrostatyczne.

4.         Rękawice do czyszczenia - Vileda produkuje rękawice ochronne do czyszczenia, w tym rękawice lateksowe i winylowe.

5.         Akcesoria do sprzątania okien - w ofercie znajdują się między innymi zestawy do mycia okien, chwytaki do czyszczenia okien, ściereczki do czyszczenia okien i wiele innych.

6.         Akcesoria do sprzątania łazienki - Vileda produkuje różnego rodzaju narzędzia i akcesoria do sprzątania łazienki, takie jak szczotki do WC, szczotki do kąpieli, mopy i wiele innych.

Produkty Vileda charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a ich celem jest ułatwienie i usprawnienie codziennych prac domowych.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń