VOIGT VC420 Preparat Dezynfekująco - Myjący Grzybobójczy 1L
VOIGT VC420 Preparat Dezynfekująco - Myjący Grzybobójczy 1L

VOIGT VC420 Preparat Dezynfekująco - Myjący Grzybobójczy 1L

5901370042001
47,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni

Przy zamówieniu powyżej 159zł dostawa gratis
Pakujemy towar w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty
Możliwość zapakowania na prezent
Do zamówień za minimum 99zł dorzucamy gratisy!
Za każde wydane 100zł otrzymasz 10 punktów w programie lojalnościowych!
 
Opis

VOIGT VC420 DEZOPOL Preparat Dezynfekująco - Myjący Grzybobójczy Bakteriobójczy 1L KONCENTRAT

Preparat dezynfekcyjno-myjący w płynnej postaci oparty na czwartorzędowych związkach amoniowych, które wykazują działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Posiada skuteczne działanie biobójcze w stężeniach użytkowych, a także nie wykazuje żadnego zapachu. Nie wpływa negatywnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji ani nie niszczy powierzchni lakierowanych.

 

Preparat ten przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni, podłóg, wodoodpornych ścian i sprzętów w placówkach służby zdrowia oraz obiektach weterynaryjnych, o ile powierzchnie te nie są zanieczyszczone substancjami organicznymi. Można go stosować poprzez przecieranie, zmywanie lub moczenie. W przypadku dezynfekcji przedmiotów zanurzonych lub wypełnionych roztworem, należy upewnić się, że przedmioty są całkowicie zanurzone lub wypełnione.

W przemyśle spożywczym, preparat ten nadaje się do mycia i dezynfekcji powierzchni, instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń. Zalecany jest do stosowania w mleczarstwie, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego, mięsnego, rybnego i piwowarskiego, a także w zakładach gastronomicznych i kuchniach. Jednakże, nie należy stosować tego produktu do dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

No reviews
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń